Jdi na obsah Jdi na menu
 


About tetování..

Tetování je prastará technika zdobení kůže, kdy se do kůže vpichuje barvivo (jedná se o kožní pigmentaci). Tetování může být vytvořeno, jak na lidské, tak i na zvířecí kůži. U lidí je tetování zpravidla symbolem zvýraznění osobnosti, módním doplňkem či označením určité skupiny lidí (např. členové japonské Jakuzy).

Tetování je rozšířené po celém světě. Pradávnými otci této techniky byl japosnký kmen Ainu. Nicméně velkého rozmachu se tetování dostalo díky Polynésanům a několika kmenům na Filipínách, Borneu, z Afriky, Evropy, Severní Ameriky, Kambodže a Číny. Ikdyž kolem tetování panuje mnoho tabu, je v současné době velmi oblíbené. V dnešní mladé generaci má tetování zhruba 25% lidí.

Tetování se dnes provádí pomocí strojku, v kterém jsou ocelové jehly. Tetovací jehly jsou vždy sterilní a pouze na jedno použití. Tatér nemusí používat jen jednu jehlu, ale ve strojku jich může mít i několik, což se využívá hlavně u větších ploch. Jehla ve strojku vibruje pomocí dvou elektromagnetů a tater ji průběžně namáčí v kalíšku s barvou.

Cena tetování:

záleží na motivu, velikosti, jak moc to bude vybarvené-výplň, jestli to bude i více barevné. V BloodyBlue Tattoo  ( www.bloodybluetattoo.cz) je minimální cena tetování 1500Kč- což je velmi dobrá cena za tu kvalitu a profesionalitu, která se Vám dostane.

Pokud budete chtít šetřit, je zde Hellstudio, kde nabízejí tetování již od 500Kč! Což je velmi dobré, pokud nechcete nějaký náročný obrázek www.hell.cz - ceník mají uveden.

Uvádím jen studia, u kterých vím, jak to chodí, určitě ale najdete mnoho a mnoho dalších studií, kde Vám vyjdou vstříc!

Old school tattoo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

New skool tattoos

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Star tattoo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Skull tattoo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SHANIM

(KlasiiiK, 11. 6. 2010 20:44)

jinak muj e-mail kdyby někdo sháněl tattera do salonu nemám problem a v tetování neexistují hranice....KlasiiiK@seznam.cz

nechááápu

(KlasiiiK, 11. 6. 2010 20:41)

nO lidi já vás nechápu sem tatter už pár let a žiješ jen jednou a druhou šanci nedostaneš neshánim kšefty na sílu mám tetován í rád ........a těm co se nelíbí tak at se nestaraj o jiný 1000 lidí tisíc povah omg omezenci....stereotypní......8-)

HMM

(Smrdíš123, 12. 5. 2008 13:19)

HELE tag toje mazec! zhe vás to nebolí!

For cirkus

(Janina, 20. 4. 2008 15:50)

co seš za omezence? ty žiješ ted nebo za 50let? za 50 let bude každej tetovanej jako dneska. každej druhej člověk má kérku,akorát je je víc nebo míň vidět

pro cirkus:

(medussa.estranky.cz, 16. 2. 2008 15:01)

vidiš tu snad někde moje foto? a mé tetování?

co se ýče keců, co dělat až ti bude 50.. nic, co by?

cirkus hnusberto

(kristus, 15. 2. 2008 19:41)

Zůstávám mi rozum stát!!!!!Co budeš dělat s kérkama až ti bude 50sát????To budeš doopravdy in!Vypadáš, jak kašpárek skříženej s námořníkem!!!! Chudinko je mi tě už teď líto, jo místo mozku emotatookostku!!!!!!

Tatůů

(Verčojd, 4. 6. 2007 9:19)

sestro sestro :D sem dej i par tech svejch ne? :)